Facebook Instagram Twitter Youtube

Hakkımızda

2012 Yılında Kurulan Konya Müteahhitler Birliği, 2014 Yılında aktif hizmet hayatına başlamıştır. Kısaca adı KOMÜT Olan birliğimiz, mesleki dayanışma adına hizmetlerde bulunan, sadece inşaat müteahhitlerinin bulunduğu bir dernektir.

Derneğimizde sektörün temsilcisi olarak, üyelerimizin talep ve sorunlarını ele alan, dayanışma sağlayan, güç birlikleri ile birlikte sektöre ve Konyamıza hizmet eden bir kuruluş olmakla birlikte, sosyal sorumluluk projelerinde yer alan, kamu ve iktisadi anlamda iş birlikleri olan, belediyeler, kamu kuruluşları ile bir araya gelerek STK olarak üyelerimize ve sektörüme yön vermekteyiz.

KOMÜT olarak, şimdiye kadar Konya'mıza en büyük kazandırdığımız sosyal sorumluluk proje olarak da ele alabileceğimiz Konya Gayrimenkul Fuarları'nın en büyük çözüm ortağı konumunda yer almaktayız. Ayrıca üyelerimizi bir araya getirerek,eğitimler, konsferanslar, bilgi paylaşımları gibi alanlarda aylık ve yılık olarak planlı programlar organize etmekteyiz.Yurt İçi ve yurtdışı gezilerimizle üyelerimize bilgi ve fuar içerikli organizasyonlar gerçekleştirmekteyiz. Bunun yanı sıra sadece Konya'mızda değil yurt dışında da fuarlar organize etmekte olup ülkemize katma değerler anlamında destek olma yolunda ilerliyoruz.

Bugün sektörün istişare makamına gelmiş olup , sadece sekörel değil kamuoyu ve vatandaşlarımıza katkı sağlayan ve bilgilendiren bir kuruluşuz.

Facebook Instagram Twitter Youtube
Copyright © Komüt Konya Müteahhitler Birliği | TÜRKİYE